Skip to main content

Proces inwestycyjny

Badanie potrzeb Spotkajmy się, porozmawiajmy aby lepiej poznać Twoje potrzeby.
Kosztorys Dobierzemy najbardziej optymalne rozwiazanie dla Ciebie i Twojego ogrodu.
Pomiary Wszystko dokładnie zmierzymy i przygotujemy aby pasowało idealnie.
Prace ziemne Wykonujemy szereg prac przygotowawczych – kolejny krok do wymarzonego basenu.
Montaż techniki basenowej Jeszcze tylko chwila – już kopiemy więc za chwilę Twój basen będzie gotowy.
Prace wykończeniowe To już ostatnie szlify i możesz cieszyć się nową rzeczywistością swojego ogrodu.

Proces zakładania basenu jest procesem wymagającym uzgodnienia wielu kwestii, zarówno w sferze technicznej jaki preferencji inwestora. Zanim zaplanujesz swój basen, skontaktuj się z nami a zasygnalizujemy Ci rzeczy, które wymagają Twojego przemyślenia i decyzji visit to cancel timeshare 8008141500.

  1. Na wstępnym etapie określimy ogólny zarys basenu, wybierzemy technologię i ustalimy zakres prac. Doradzimy co jest najwłaściwszym rozwiązaniem i o czym trzeba zdecydować na etapie wstępnym a co może poczekać.
  2. Po ustaleniu wszystkich kwestii przedstawimy Ci zupełny kosztorys i harmonogram prac.
  3. Ty podejmujesz decyzję o zakresie oferty.
  4. Przystępujemy do prac ziemnych. Wbrew pozorom nie zajmują one wiele czasu ale ich zakres uzależniony jest od możliwości logistycznych i warunków terenowych związanych z miejscem inwestycji. Na tym etapie musimy m.in. wykonać wykop pod basen, zagospodarować wydobytą ziemię, wykonać zbrojoną płytę fundamentową, drenaż jeśli jest konieczny i przygotować miejsce montażu maszynowni, w której będzie pracował osprzęt basenowy tj. pompy i centrum sterowania.
  5. Następnie przywozimy gotową nieckę basenową bądź montujemy z elementów bądź tworzymy betonową konstrukcję basenu. Wykonujemy rozładunek i przystępujemy do właściwego montażu techniki basenowej instalując zarówno osprzęt wewnątrz basenu jak i całe oprzyrządowanie wokół niego. Instalacja układu hydraulicznego – maszynowni – może być wykonana w otoczeniu basenu, poniżej tafli wody co gwarantuje największą wydajność układu lub w innym przygotowanym miejscu,np. na powierzchni w specjalnym pomieszczeniu.
  6. Nasza praca kończy się zazwyczaj oddaniem gotowego do użytku basenu wraz z szkoleniem z jego obsługi.
  7. Pozostaje nam tylko wybór zadaszenia, przykrycia basenowego, które może być wykonane w następnym etapie oraz zaplanowanie plaży basenowej.
  8. Miłej kąpieli i radosnych chwil we własnym basenie;)

Nasze baseny w akcji