Sauny

Sauna Ogrodowa Świerkowa

Sauna ogrodowa w kształcie beczki, która w efektowny sposób przykuje uwagę w ogrodzie. Dzięki niej można posiadać swoje prywatne spa. Zabiegi w saunie fińskiej poprawiają samopoczucie, przyspieszają krążenie krwi oraz wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn.

Opis

Specyfikacja techniczna sauny:

-wymiary wewnętrzne: 2 m długości, 2 m wysokości

-grubość ścianek: 45mm

-drewno świerk

-dach pokryty gontem bitumicznym w kolorze szarym

-dwie obejmy spinające saunę

-drzwi drewniane z szybą hartowaną,

-dwie podstawy z drewna do ustawienia na ziemi

-drewniane: podłoga i ławeczki

Bania Ruska

Drewniana, ogrodowa balia ruska

Drewniane balie, które znane są Skandynawom już od blisko 2 tysięcy lat. W krajach skandynawskich są one tradycyjnym sposobem dbania o dobre samopoczucie i zdrowie. Prawidłowe korzystanie z balii zwiększa odporność, odpręża, poprawia jakość snu i pozytywnie wpływa na krążenie krwi, hartuje nasz organizm.

Nasza balia pozwala na oryginalne spędzanie czasu w nadchodzące jesienne i zimowe wieczory. Balia wykonana może być zarówno z desek modrzewiowych jak i świerkowych o grubości 45mm, ma wysokość 100 cm oraz średnicę 180 cm, co zapewni wygodne i komfortowe kąpiele kilku osób jednocześnie.

Oferujemy piękne i solidne drewniane balie ruskie, dzięki którym ogrody zamieniają się w prawdziwie świątynie relaksu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie wytrzymałych i kompleksowo wyposażonych konstrukcji. W ramach ceny otrzymujesz szczelną banię, prowadzące do niej wygodne schodki, komfortową ławkę, ochronny płotek, zaawansowany technologicznie piec oraz elegancką i praktyczną pokrywę. Nasza drewniana balia ruska ogrodowa pomieści swobodnie kilka osób.

Najwyższej jakości sosnowe deski opracowujemy bardzo starannie, dlatego dostępna u nas bania to produkt także całkowicie bezpieczny. Jej montaż jest niezwykle szybki, dlatego już nawet w tym sezonie zimowym możesz cieszyć się kąpielami na świeżym powietrzu.